0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Villarreal porazil Manchester United v nájezdech
27 May

Villarreal porazil Manchester United v nájezdech

Finále Evropské ligy 2020–21 se hrálo na stadionu Pizjuan v Seville. Manchester United hrál proti Villarrealu La Ligy. Oba týmy remizovaly během 120 minut 1: 1 a provedly penaltový rozstřel proti Villarrealu. Jedenáctka zvítězila 11: 10 a nakonec porazila Manchester United 12: 11, když poprvé zvítězila v Evropské lize, a v příští sezóně také vyhrála Ligu mistrů.

Před zápasem optimisticky zaměřený Manchester United využil míč na začátku tlaku na poloviční hřiště, ale po období neúčinných útoků převzal iniciativu zpět Villarreal a využil příležitosti k míči. Nejprve se ujměte vedení. V první polovině Manchester United nečekaně neútočil a byl nucen vstoupit do druhé poloviny. Tentokrát Manchester United získal bod koordinací střely z dálky a Cavane, který čekal brzy, kopal a vstřelil branku. Cavani vstřelil 6 gólů v posledních 5 zápasech Evropské ligy a je také nejlepším střelcem Manchesteru United v Evropské lize. V prodloužení se oběma stranám nepodařilo hladce dostat míč do brány. Napínavá a napjatá scéna hry přišla až z pokutového kopu a Villarreal se konečně naposledy zasmál. V závěrečném kole došlo k dramatickému přímému zápasu mezi brankáři obou stran. Brankář Villarrealu Ruuli zachránil penaltu De Gea a poté čelil De Gea a zaznamenal vítězný trest. V tomto okamžiku může Solskjaer jen rozpačitě pokračovat v trapných výsledcích svého koučování v Manchesteru United bez mistrovství v posledních třech letech. Hráči, kteří mají na sobě Fotbalový Dres Manchester United, nemohou přinést týmové vítězství. Může jen sledovat, jak je trofej posílána soupeřům. Naopak tým Villarreal vyhrál první evropskou turnajovou trofej v historii týmu.

I když Manchester United nezvítězil na finálovém šampionátu, brankář stále významně přispěl, ale bohužel byl trest před konečným cílem ztracen. Když Emery vedl svůj tým do finále Evropské ligy v 5 hrách, vyhrál 4krát a stal se prvním hlavním trenérem, který vyhrál 4krát Evropskou ligu! V příští sezóně Ligy mistrů bude La Liga ligou s nejvíce zúčastněnými týmy. Nyní se Villarreal zúčastní mistrů Evropské ligy a Ligy mistrů se zúčastní celkem 5 týmů La Ligy. Očekáváme, že vám přinesou více různých a vzrušujících zážitků, a můžete si také obléknout Fotbalové Komplety a jít na scénu zažít skutečný zážitek.

Comments
Write Comment
Nejprodávanější dresy