0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Superstar Real Madrid dostává další odměnu
04 Oct

Superstar Real Madrid dostává další odměnu

Real Madrid má vrcholné výsledky 4 Ligy mistrů za 5 let. Modric je rozhodně účastník a tvůrce. Ačkoli Ronaldova role je více zřejmá, je nepopiratelné, že Modric má také velmi trvalou produkci, díky které také získal Zlatý glóbus. Ale je pravda, že Modric běží za každou cenu, aby dosáhl tak vynikajících výsledků. A Modric, který loni podepsal s Realem Madrid pouze roční smlouvu, pravděpodobně znovu získá od Realu Madrid obnovovací smlouvu, a tím získá možnost odejít do Realu Madrid a Fotbalový Dres Modrić se stane posledním pokladem.

Modriče lze rozhodně označit za nejlepšího záložníka na světě. Real Madrid má v Lize mistrů tak vynikající výsledky. Důležitost Modriče v týmu je evidentní. Real Madrid byl také ve středu pole. Pokuste se udělat nějaké úpravy, ale v této pozici ofenzivního záložníka je Modric stále nejstabilnější, stal se také klíčovou postavou, že Real Madrid nikdy nezažil skalní pokles výkonu. Přestože je Modričovi 36 let a postupně mu zkracoval hrací čas, pokud stojí na hřišti, je to pocit bezpečí každého.

V létě roku 2018 Real Madrid pustil Ronalda, který hrál 9 let. Letos v létě Ramos, který také hrál 16 let za Real Madrid, neprodloužil smlouvu s týmem, ale Real Madrid také dokončil rekonstrukci útočníka a Modric to udělal. Pokud jde o věci, které Ronaldo a Ramos možná neumí, rozhodl se také žít s Realem Madrid a ukončit kariéru v tomto týmu. Jeho výkon umožňuje týmu ho znovu použít a láska fanoušků k němu je také hodná jeho. Bez ohledu na to, kdy hraje Modric, je nejlepší a lidé si vždy pamatují teenagera, který na hřišti oblékal Fotbalový Dres Real Madrid.

Comments
Write Comment
Nejprodávanější dresy