0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Španělsko Mistrovství Evropy mládeže 2-1 do semifinále
02 Jun

Ve čtvrtfinále mistrovství Evropy mládeže hrálo Španělsko proti Chorvatsku. S ortézou od náhradního Puada zvítězilo Španělsko 2: 1 v prodloužení a postoupilo do semifinále. V semifinále narazí Španělsko na Portugalsko.

V 58. minutě vystřídalo Puado Španělsko. Náhradní hráč v Fotbalové Komplety č. 9 si na hřišti vedl dobře. O osm minut později náš útočník Puado otevřel skóre pro Matador Corps. Blair Hill centroval z levé strany, Puado lehce vyrazil branku dopředu. V 93. minutě udělal španělský obránce Guillamon velkou chybu. Giliamon zbytečně v pokutovém území zezadu jemně postrčil Biqueu a rozhodčí okamžitě odpískal pokutový kop. Ivanusage energicky narazil do dveří a hra vstoupila do prodloužení. V 110. minutě Puado vstřelil vítězný gól španělského týmu. Ve středu pokutového území si Puado vzal míč zády a poté vynucuje vnitřní řez. Poté, co kývl brankářem k zemi, Puadoca zblízka zatlačil pravou nohou.

Jen proto, že Puado skóroval dvakrát, aby pomohl španělskému národnímu mládežnickému týmu zvítězit 2: 1, a protože je horkou novou hvězdou na přestupovém trhu, myslí si, že Premier League je vždy dobrá volba pro jeho budoucnost, ale nyní má stále smlouvu na jeden rok se Španělem a má pocit, že oblékání Fotbalový Dres Španělsko je stále velmi oslňující. Také je velmi šťastný, že hraje v týmu. Doufám, že se bude moci aktivně vyjádřit, zlepšit své síly a v budoucnu se na kurtu více rozvíjet. to je dobré.