0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Série A se chýlí ke konci
25 May

Závěrečné kolo sezóny 20–21 Serie A skončilo, čímž se dostalo do finále a Inter Milán vyhrál šampionát. AC Milán, Atlanta a Juventus se umístily na druhém až čtvrtém místě a spojí se v Lize mistrů. Ve stejné době, Neapol skončil jen pátý, kvalifikaci pro Evropskou ligu s Lazio.

Před tím vyhrál Inter Milán čtyři kola před plánovaným časem a po 11 letech opět vyhrál šampionát. Toto je také 19. čas, kdy tým vyhrál šampionát Serie A. V tradiční trojici Serie A si milánské duo v této sezóně vytrvale vedlo a Juventus, který vyhrál mistrovství Serie A již 9 po sobě jdoucích sezón, byl velmi nestabilní kvůli změně Pirla, který právě získal trenéra kvalifikace, jako trenér na začátku sezóny. Inter Milán si tak nakonec upevnil vedoucí pozici s 11 po sobě jdoucími vítězstvími ve druhé polovině ligy a vyhrál šampionát Serie A o 4 kola před plánovaným termínem.

Poslední místo v Lize mistrů v Serii A bylo vytvořeno mezi Juventusem a Neapolem. Neapol dostal gól v závěrečné hře a byl vyrovnán Veronou. Na konci hry měl míč smůlu a zasáhl brankovou tyč. Nakonec hráči s Fotbalový Dres Juventus hlasitě jásali a měli to štěstí, že dostali poslední lístek do Ligy mistrů.

Za zmínku stojí, že Cristiano Ronaldo v této sezoně nastřílel 29 gólů a vyhrál Golden Boot Serie A se 6 góly před č. 2 v seznamu střelců. Je to poprvé, co má Juventus hráče od sezóny 2007-08. Získejte Serii Zlatou kopačku. Cristiano Ronaldo v Fotbalové Komplety týmu Juventus splnil svůj cíl přijít do tohoto týmu.