0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Rakousko, které vstoupilo do vyřazovací fáze evropského poháru poprvé za posledních 39 let, zpochybnilo nemožný úkol
23 Jun

Rakousko, které vstoupilo do vyřazovací fáze evropského poháru poprvé za posledních 39 let, zpochybnilo nemožný úkol

Rakousko v posledním kole C skupiny evropského poháru porazilo Ukrajinu 1: 0 a postoupilo ve skupině na druhé místo. Je to poprvé, co Rakousko prošlo skupinovou fází mezinárodní soutěže za posledních 39 let, a je to také poprvé v historii týmu, kdy postoupilo do vyřazovací fáze Evropského poháru.

Alaba je nesporným klíčovým hráčem v týmu. To, jak dobře využít Alabu, je považováno za klíč k průlomu Rakouska. V prvním zápase proti Severní Makedonii si centrální obránce Alaba vyměnil pozice se svými spoluhráči a stal se útočným organizátorem. V této hře si Alaba v EURO 2020 Dres Rakousko zaslala klíčové asistence. Ve vyřazovacím zápase proti Itálii může Alaba určit horní hranici týmu, což znamená, že jeho výkon v týmu je zásadní.

Tato hra je rakouskou záchranou života, která oživuje naději pro tento tým, a může vytvořit další možnosti v následující hře proti Itálii. Poražená Ukrajina bude mít do další hry tvrdší cestu. Budou čekat na výsledky ostatních skupin, než se rozhodnou, proti kterému týmu nastoupí. Nizozemsko, které je v této skupině číslo jedna, má velkou možnost stimulačního potenciálu. Pojďme se na to podívat. Jaký trend bude vypadat příští hra? Těšíme se, až budou mít na hřišti Fotbalové Komplety.

Comments
Write Comment
Nejprodávanější dresy