0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Pokud příští rok nebude mistrovství světa na mistrovství světa, belgický fotbal může znovu spadnout do koryta
19 Jul

Pokud příští rok nebude mistrovství světa na mistrovství světa, belgický fotbal může znovu spadnout do koryta

Před více než deseti lety bylo pořadí tak špatné, že vynechali mnoho mezinárodních soutěží v řadě. Během nízkého období si však tento národní tým vypěstoval svůj vlastní „zlatý věk. Od minima po vzestup se nakonec vmáčkli na první místo na světě. Je to belgický národní tým.

Každý ví, kolik to bude stát, když se dostanete na vrchol žebříčku. Celý svět se těší na mistrovství světa, které může Belgie vyhrát, ale čím větší naděje, tím větší zklamání. Kolem roku 2010 se v belgickém fotbale objevilo velké množství slibných hvězd jako výbuch. Někteří dokonce mají superhvězdný potenciál, například Hazard, Lukaku, De Bruyne atd., Kteří mají Belgie Fotbalové Komplety, aby se mohli účastnit mnoha významných soutěží, ale mistrovství jim vždy chybělo.

Přestože má Belgie vyspělý bojový tým, je stále o krok dál. Do roku 2018 vytvořili nejlepší výsledky na mistrovství světa a po roce 1986 se podruhé dostali do top 4 mistrovství světa. V semifinále podlehla Belgie finálnímu šampionovi Francii 0: 1, ale Belgie porazila Anglii 2 -0 ve třetím a čtvrtém finále a získal historické třetí místo. Majitelé EURO 2020 Dres Belgie Meunier a Hazard přispěli. Věk Belgie se postupně zvyšuje a ve čtvrtfinále evropského poháru 2020 jej vyřadila Itálie. Pokud Belgie nedokáže udělat průlom, možná jejich éra skončí.

Comments
Write Comment
Nejprodávanější dresy