0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Po půl století Anglie znovu vstoupila do finále evropského poháru
09 Jul

Po půl století Anglie znovu vstoupila do finále evropského poháru

Ve druhém semifinále tohoto evropského poháru Anglie, která hrála doma, vyřadila Dánsko 2: 1 po prodloužení a tým vstoupil do semifinále evropského poháru poprvé v historii týmu. Ačkoli Dánové kdysi viděli naději, že budou pokračovat v psaní pohádky, nakonec Anglie získala lístek do finále evropského poháru.

Ačkoli Anglie má výhodu domácího hřiště a síly, prvním gólem v této hře je gól, který vstřelil Damsgow v EURO 2020 Dres Dánsko. Není to jen první volný kop vstřelený v tomto evropském poháru, ale také první gól Anglie v tomto evropském poháru. Anglie však rychle upravila svůj stav a vytvořila hrozby a dánský tým si s tím nedokázal poradit. Poté, co se oba týmy vrátily na stejnou startovní čáru, začala situaci kontrolovat Anglie, ale vítězný míč se objevil až v prodloužení. Stirling v EURO 2020 Dres Anglie vyhrál trest pro tým. Tím skončila hra 2-1 a skončilo také Dánsko. Výlet na tento evropský pohár. Anglie zahájí poslední bitvu s Itálií.

Před třemi lety kráčela Anglie stále krok za krokem se stejnou sestavou, přestože v tom nebyla optimistická. Realizují „nechte fotbal doma“. V roce 1992 dánský tým, který se jako náhradník účastnil evropského poháru, nakonec získal titul a dosáhl neuvěřitelné dánské pohádky. Přestože tentokrát nereagovali na slávu před 29 lety, stále se snažili ze všech sil vydat ze sebe maximum. Po této hře zbývá v tomto evropském poháru pouze poslední zápas, to znamená, že Anglie bude soutěžit s Itálií o finální šampionát a konečný výsledek bude okamžitě vyřešen.

Comments
Write Comment
Nejprodávanější dresy