0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Narodil se první tým 8 nejlepších evropského poháru
27 Jun

Narodil se první tým 8 nejlepších evropského poháru

V prvním duelu bylo vyřazeno 16. vyřazovací kolo Evropského poháru, Dánsko vs. Wales. Nakonec Dolberg, který oblékl EURO 2020 Dres Dánsko, skóroval dvakrát a pomohl týmu eliminovat Wales 4: 0 a stal se prvním týmem, který postoupil do top 8, a Dánsko po uplynutí 17 let opět vstoupilo do top 8.

Jako vítěz Evropského poháru 1992 interpretuje Dánsko v tomto evropském poháru opět mytologii. S nulovými body v prvních dvou kolech porazilo finálové kolo Rusko 4: 1, zatímco Belgie porazila Finsko a Dánsko se zvedlo ze spodní části skupiny na druhé místo ve skupině. Po druhém kole se přímo kvalifikoval a stal se prvním týmem v 61leté historii evropského poháru, který dokázal takový zázrak. Jde také o opětovný vstup Dánska do vyřazovacích kol Evropského poháru po roce 2004. I přes nedostatek záložníka Erikssona je dánský tým stále velmi motivovaný a také umožňuje vnějšímu světu vidět naději, že tým může jít dále.

Dolberg vstřelil svůj první gól v tomto evropském poháru a vstřelil první hlavní gól v kariéře svého osobního národního týmu. Dá se říci, že se proslavil v první bitvě. Přímé vyřazení soupeře 4: 0 pod silnou ofenzívou Dánska a vstup do top 8 také ukazuje, že dánský mýtus bude pokračovat. Dalšími dánskými 8 nejlepšími soupeři budou vítězové Nizozemska a České republiky a vysokou pravděpodobností bude Nizozemsko. S úspěchem skupinových úniků a vyřazovacích kol se očekává, že Dánsko bude i nadále vytvářet zázraky. Vzhledem k tomu, že počet favoritů ve druhé polovině šampionátu klesá, je možné vidět hráče, kteří nosí dánské Fotbalové Komplety, bojovat až do konce.

Comments
Write Comment
Nejprodávanější dresy