0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Messi se stává prvním hráčem, který v mezinárodním mužském fotbale vstřelil 80 gólů
13 Oct

Messi se stává prvním hráčem, který v mezinárodním mužském fotbale vstřelil 80 gólů

Od té doby, co se Messi přestěhoval do nového klubu, nezískal v týmu pevnou oporu, ale v nedávném zápase mistrovství světa Messi otevřel skóre vítězstvím 3: 0 nad Uruguayí v kvalifikaci a stal se prvním mužem, který skóroval v mezinárodní fotbal mužů. Jihoamerický hráč s 80 góly.

Minulý měsíc Messi předvedl hattrick proti Bolívii a vstřelil svůj 78. mezinárodní gól. Zatím ho nikdo nepřekonal. Messi, známý jako bůh fotbalu, je Argentina ve hře naposledy. Přispěla k tomu dominance na americkém poháru v roce 2021. Aktivně se také účastní kvalifikace mistrovství světa, těší se, až si oblékne Fotbalový Dres Argentina, aby porazil více soupeřů.

Zatímco Messi překonal rekord, nezapomněl poděkovat osobě, která přispěla k tomuto vítězství, tedy Martinezovi v Fotbalové Komplety brankáře. Rozhodující střelu soupeře úspěšně zablokoval. Kvůli Martinezově nápravě mohl jít společně k vítězství. Martinez se také osvědčil v americkém poháru 2021. Národní tým v čele s Messim má jednoho z nejlepších brankářů na světě.

Comments
Write Comment
Nejprodávanější dresy