0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Mbappé veřejně obviňuje Neymara
27 Sep

Mbappé veřejně obviňuje Neymara

V pěti hlavních ligách o víkendu v případě prohry ostatních týmů zahájila sérii osmi výher pouze Paris Saint-Germain. Letos v létě Paris Saint-Germain postupně představil pět mocných hráčů: Messi, Ashraf, Wijnaldum, Donnarumma a Ramos. Mezi těmito pěti hráči si Ashraf vedl obzvlášť dobře. Za Paříž již přispěl 3 góly a 2 asistencemi.

Paris Saint-Germain však nashromáždila příliš mnoho hvězd, je obtížné běžet společně a dokonce i zvěsti o neshodách a rozpor mezi Mbappe a Neymarem má dlouhou historii, ačkoli když se tito dva poprvé připojili k Paříži v roce 2017, Mbappe to dokázal veřejnost. Říkal, že je tady, aby pomohl Neymarovi, koneckonců Mbappé byl v té době mnohem méně slavný než Neymar. Po pouhých dvou sezónách však různé statistiky Mbappeho předčily ty Neymarovy. Mbappe se zdráhal Neymarovi podlehnout. Opakovaně veřejně prohlásil, že v klubu nemá Neymarova privilegia.

Neymarova provokace ze strany Mbappeho je přirozeně v jeho srdci a ti dva jsou v rozporu. To je také pravděpodobně důležitý důvod, proč Paris po odchodu Cavaniho prohrála šampionát Ligue 1. Nyní, když Messi obléká Fotbalový Dres Paris Saint-Germain, se Neymar cítí ještě více závislý a ještě více izoluje Mbappého. Mbappe přirozeně také zná vztah mezi Messim a Neymarem, takže to je pravděpodobně důvod, proč chtěl Mbappe svléknout Fotbalové Komplety a opustit tým poté, co věděl, že Messi potvrdil vstup do Paris Saint-Germain.

Přestože Paris Saint-Germain má mnoho hvězd, Wijnaldum si v současné době vede špatně, Ramos dlouho nemohl hrát, Messi hrál několikrát v pomalém výkonu a nyní se začíná zotavovat ze zranění. Konflikt mezi Neymarem a Mbappém se vyostřil, takže pro zdánlivě silnou sestavu Paříže není jednoduché prosadit se v Lize mistrů. Slepě hromadící se hvězdy samozřejmě mohou zvýšit vliv klubu, ale také se zvýší konflikty mezi hvězdami, což vážně ovlivní harmonii šatny a dále ovlivní výkon klubu.

Comments
Write Comment
Nejprodávanější dresy