0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Mbappé má s týmem úplný souboj?
08 Oct

Mbappé má s týmem úplný souboj?

Mbappé chce opustit Paris Saint-Germain a připojit se k Realu Madrid je už všem dobře známý. Odmítnutí Paris Saint-Germain nechat ostatní vést k neoprávněnému rozhovoru Mbappého nedávno a jasně ukázalo, že už chtěl odejít a chce jít na nový ples. Tím je Real Madrid a dá se říci, že myšlenka svléknout Fotbalový Dres Paris Saint-Germain byla velmi rozhodující, což zcela rozbilo kůži na obou stranách.

Mbappého myšlenka jít do Realu Madrid je velmi jasná, protože byl ještě mladý a postrádal herní zkušenosti a musel hrát mistrovství světa. Než se rozhodl vstoupit do Paris Saint-Germain, potřeboval nasbírat více zkušeností a zlepšit svoji sílu. V té době tam nemohl být. Hlavní sílu hraje Real Madrid.

Mbappé nechce být pro nikoho fólií, dokonce ani pro Messiho a Ronalda. Řekl, že může přijmout obrannou zátěž pro Messiho, ale faktem je, že může sdílet obrannou zátěž a je třeba ji rozdělit na příležitosti. V Lize mistrů je Mbappé ochotný, ale v lize je to jiná věc. Aby odešel hladce, udělal z Messiho a Neymara nástroj, který mu umožňoval opustit tým. Dá se říci, že Paris Saint-Germain byla tentokrát zcela poražena. Ať už jde o to, nechat Mbappého sedět ve druhé polovině sezóny na lavičce, nebo přímo odejít, Real Madrid vyhrál tuto šachovou partii a možná pro Mbappého připravil svůj Fotbalový Dres Real Madrid a pozice hlavní síly čekají, až se Mbappé ukáže.

Comments
Write Comment
Nejprodávanější dresy