0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Itálie zlomila kletbu a stala se oblíbenou
07 Jul

Itálie zlomila kletbu a stala se oblíbenou

Semifinálový zápas evropského poháru mezi Itálií a Španělskem má začít. Doposud nikdo nemohl ignorovat sílu Itálie. Stali se největšími favority na vítězství v tomto evropském poháru. Naopak je nečekané, že by Španělsko postoupilo do semifinále. Může Španělsko vytvořit v semifinále svůj vlastní zázrak, který v tom není optimistický?

S neporaženým rekordem více než 20 zápasů zahájila Itálie aktuální plán evropského poháru a do semifinále se dostala za předpokladu, že všichni nejsou optimističtí. Itálie možná nemá nejsilnější hráče a nejúžasnější spolupráci. , Ale mají nejtradičnější a nejsilnější obranu a každá pozice má nejvyváženější konfiguraci. To ukazuje, že Itálie nemá žádné zjevné slabosti. Vyhrávat samozřejmě vyžaduje hodně úsilí, ale umožňuje jim to jít dále. Otevírá více možností. Italský tým vzal své EURO 2020 Dres Itálie až k vítězství, což je velká vytrvalost.

Španělsko vyhraje další zápas až v základní části. Druhý základní čas je svázán se soupeřem. Rovněž to odráží skutečnost, že Španělsko má v současné době mnoho problémů, ale jeho schopnost přizpůsobit se je mezi všemi týmy evropského poháru. Tato hra, která je nejsilnější, každou hru vylepšila a nyní hráči ve EURO 2020 Dres Španělsko osvěžili tým a mají sílu soutěžit s ostatními soupeři. Podle současného stavu je však Itálie lepší než Španělsko. Záleží na tom, kdo je na tom lépe. Stručně řečeno, všechno je možné. Kterému týmu dáváte přednost?

Comments
Write Comment
Nejprodávanější dresy