0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Itálie porazila Česko 4: 0
07 Jun

Itálie a Česká republika proti sobě stojí v mezinárodním přátelském fotbalovém zápase. V první polovině vstřelili Immobile a Varela každý gól. Ve druhé polovině skórovali Insigne a Berardi, aby skóre rozšířili. Nakonec Itálie porazila Česko 4: 0. Itálie dokázala během hry velmi dobře ovládat rytmus hry. Každý hráč vynaložil veškeré úsilí a nakonec se mu podařilo přispět čtyřjuňovým generálem na soupeře. Itálie vyhrála 8 po sobě jdoucích vítězství, dala 25 gólů a v 26 po sobě jdoucích hrách je neporažená.

V prvním poločase si Insigne vybrala přihrávku ze šestnáctky ve středu a Brabec nedokázal míč hlavičkou odvrátit. Immobile vzal míč z levé strany pokutového území a skóroval volejem. Itálie vedla 1-0. Před koncem prvního poločasu Barrera po obdržení přihrávky od Jorginha postupoval na hranici šestnáctky a volejbal bránu. Poté, co fotbal zasáhl blokovaného Polliera, se gól zlomil a Itálie vedla 2: 0. Ve druhé polovině překročil Immobile pokutové území. Insigne, který byl před ním, si oblékl Fotbalové Komplety č. 10 a rychle se vrhl na míč a úspěšně vstřelil branku. Itálie vedla 3: 0. V 74. minutě Insigne šikmo překročil pokutové území. Byl to Berardi, který měl stále na sobě Fotbalový Dres Itálie čelem k zablokovanému brankáři a vstřelil branku. Itálie vedla 4: 0.

Pokud italský fotbal vzbuzuje u lidí dojem nedostatku síly, pak tato hra stačí k tomu, aby zvrátila dojem každého z nich. Soudě podle nedávných kvalifikací a Evropské ligy UEFA za poslední rok nebo dva, je to také jediný tým, který si ve skutečnosti vedl lépe než na papíře. V této hře mohou fanoušci vidět děsivou a tvrdou scénu italské hlavní síly v držení míče. Sestava udržuje dobrý fond talentů. Italský tým není tak slabý, jak si cizinci myslí. Toto vítězství představuje jejich sílu. První světová válka.