0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Hráč pokladů Chelsea Mason Mount
09 Jun

Hráč pokladů Chelsea Mason Mount

Je skvělé, že hráč může mít více pozic, ale ne všichni hráči jsou vhodní pro jiné pozice. Je to jako Mason Mount, nový miláček Chelsea v posledních letech, o kterém se dá říci, že je záložníkem i záložníkem. Role, ale v po sobě jdoucích hrách můžete vidět, že není plně kvalifikován pro roli křídla, ale může hrát pozici středního pole naplno.

Vzhledem k tomu, že Lampard oficiálně trénoval Chelsea jako hlavní trenér, stal se Mount důležitým členem týmu. Vložil do týmu mladistvou vitalitu, přinesl asistenční prvky, které v minulosti chyběly, a dosáhl dobrých výsledků. Jeho průběžné pokrytí je poměrně velké. Jeho výkon na hřišti je neuvěřitelný a vždy přinese lidem neočekávané výsledky. Vidíme, že se nebude snažit běžet, dokud bude mít svůj vlastní Fotbalové Komplety. Touží po vstřelení branky a touží po pokroku. Bez ohledu na to, kde je, udělá vše pro to, aby podal co nejlepší výkon.

Chelsea se spoléhala na Mount, aby dosáhla efektivnějších výsledků. Vždy ho lze vidět bez ohledu na útok a obranu. Dá se říci, že jeho předávání a driblování je celkem dobré. V posledních hrách můžeme také vidět jeho vynikající výkon. Vždy může pomoci Chelsea stabilizovat situaci v kritických okamžicích. Dokud bude na hřišti oblékat Fotbalový Dres Chelsea, dá lidem dostatek pocitu bezpečí. Jeho výkon plně prokázal jeho hodnotu a tentokrát vyhrál cenu nejlepšího hráče mládeže v sezóně. Bude budoucím nástupcem Chelsea.

Comments
Write Comment
Nejprodávanější dresy