0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Generál Manchester United se chystá přestoupit a hráči Bayern jsou stejní
29 Sep

Generál Manchester United se chystá přestoupit a hráči Bayern jsou stejní

V poslední době je stav Manchesteru United dost neuspokojivý. Přestože tým Ronalda v této sezóně podepsal, kromě jeho skvělých ofenzivních schopností ostatní hráči v týmu jakoby ztratili schopnost útočit. Ronaldo nedokázal skórovat a dát gól. Když má tým potíže, nikdo se nemůže postavit a obrátit příliv, jak by měl Manchester United postupovat dál?

Podle Manchester Evening News má Mata v úmyslu odejít během zimní přestávky a pravděpodobně půjde do týmu mimo Premier League. Pokud nemůže přestoupit v zimní přestávce, po vypršení smlouvy opustí tým jako volný hráč. Každopádně to bude poslední sezóna, ve které pro něj Mata obléká Fotbalový Dres Manchester United. Jako zasloužilý hráč týmu hrál Mata za posledních 8 let hraní za tým 274krát a vstřelil 51 gólů. Ale teď je i hrací doba tak žalostná, zdá se, že jen najde jiné východisko. Manchester United také potřebuje Ronalda, aby vedl tým, aby se reorganizoval a začal znovu, a Manchester United může upravit stav tak, aby celková hra měla nejlepší efekt.

Kromě toho se Bayern také začal zabývat hráči, kteří mají jen málo šancí hrát. V této sezóně získal dvaadvacetiletý Kussan pouze 1 šanci na Německém poháru. Bayern prý ztratil s Kussanem trpělivost a pravděpodobně to prodají během zimní přestávky, i když mezi nimi stále existuje mezera. Smlouva je uzavřena na tři roky. Podobně, i když 24letý záložník Roca v této sezoně nedostal šanci hrát ligu a Ligu mistrů, naštěstí zahodil šanci vlastnit Fotbalový Dres FC Bayern Mnichov. Pokud dokáže v této sezoně hrát přesvědčivě, bude i nadále zaujímat místo v Bayernu.

Comments
Write Comment
Nejprodávanější dresy