0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Francie obrací Španělsko
12 Oct

Francie obrací Španělsko

Před třemi lety Francie vyhrála mistrovství světa. Letos Benzema znovu oblékl svůj reprezentační Fotbalové Komplety, aby se zúčastnil evropského poháru, ale nakonec byl vyřazen a Mbappe se stal předmětem kritiky ze všech stran, protože nejenže udělal chybu v penaltovém rozstřelu, ale byl ještě granulárnější v evropském poháru. Žádný doklad. Ale tentokrát Benzema a Mbappe obrátili Španělsko v Evropské lize a poprvé vyhráli trofej Ligy mistrů UEFA na bojišti!

Mbappe hrál svou mimořádnou sílu a získal Zlatou kopačku se dvěma asistencemi a dvěma vlastními góly. Benzema byl také vyhlášen nejlepším hráčem finále. Spolupráce obou přímo poslala národní tým do národního týmu. Pozice v šampionátu, to je určitě něco, co mohou rádi plakat. Francouzský tým dosáhl v mezinárodních soutěžích mistrovství světa, evropského poháru, poháru konfederací a Evropské ligy UEFA.

I když byl Mbappe vyslýchán, nakonec dal kapitánovi Busquets ve Fotbalový Dres Španělsko nejlepšího hráče a získal cenu Zlatý glóbus. Byl docela pohodlný na obranné i útočné straně. Přestože nakonec o prvenství přišel, jeho celkový výkon nebyl horší než u soupeře. Možná si zachoval fyzickou sílu a stav a mohl by získat další ocenění.

Comments
Write Comment
Nejprodávanější dresy