0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Cristiano Ronaldo a Benzema se spojili, aby postoupili do šestnáctky evropského poháru
25 Jun

Cristiano Ronaldo a Benzema se spojili, aby postoupili do šestnáctky evropského poháru

Skupina F evropského poháru předznamenala závěrečné kolo skupinové fáze. Jakýkoli tým v předzápasové skupině má možnost kvalifikovat se do 16. kola v domnění, že Německo může porazit Maďarsko, ale oba týmy nakonec remizovaly 2: 2. Portugalsko hrálo doma proti Francii a protagonisty zápasu se stali dva bývalí spoluhráči Realu Madrid. Nakonec remizovali také 2-2. Francie se také připojila k Portugalsku, aby postoupila do evropského poháru.

Benzema se vrátil do francouzského týmu po uplynutí 5 let. Benzema, který v prvních dvou zápasech oblékl EURO 2020 Dres Francie, hrál jako startér, ale neměl dobrou šanci na skórování, ale v této hře Benzema nejen dokončil hru. Dal gól a také dvakrát skóroval. Nejprve vyrovnal skóre trestným hodem, poté zasáhl vnitřní část brankové tyče úderem do vzdáleného rohu a odrazil se do sítě. Tímto cílem francouzský tým překonal skóre.

Portugalsko dostalo v první polovině volný kop. Cristiano Ronaldo v EURO 2020 Dres Portugalsko provedl volný kop a pomohl týmu převzít vedení. Poté, co francouzský tým překonal skóre, vytvořil Cristiano Ronaldo pokutový kop a znovu provedl trestné střílení. Nakonec Portugalsko doma remizovalo francouzský tým 2: 2 a postoupilo do vyřazovací fáze evropského poháru s nejlepším třetím místem ve skupině.

Benzema i Ronaldo skórovali dvakrát. Pro ně to byl poslední evropský pohár v jejich kariéře, takže si oba po první polovině vyměnili Fotbalové Komplety. Přestože se kvalifikuje do top 16, další singl bude pro jakýkoli tým obtížný. Ronaldo se těší, že povede Portugalsko k dokončení obrany. Dalším soupeřem, kterému bude Portugalsko čelit, je Belgie a francouzský tým se postaví Švýcarsku. Jsou také odpůrci, které nelze podceňovat. Doufám, že všichni budou mít v závěrečném evropském poháru perfektní konec.

Comments
Write Comment
Nejprodávanější dresy