0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Chelsea doufá, že co nejdříve obnoví smlouvu s Mountem
24 Sep

Chelsea doufá, že co nejdříve obnoví smlouvu s Mountem

Stav Chelsea v této sezóně lze říci, že je velmi dobrý, zvláště po koupi Lukaku jsou plně kompetentní vyhrát šampionát. Koneckonců, v minulé sezóně byla Chelsea nejvíce kritizována jejich ofenzivní úroveň a obrana týmu. Úroveň dozrála ze dne na den pod Tuchelovým vedením, ale minulá sezóna byla překvapením, pokud jde o útok, zejména německý útočník Werner, který je vhodnější být taktickým útočníkem, nikoli dokončujícím hráčem. Poté, co Chelsea tento problém poznala, zběsile pronásledovala Harlanda. Poté, co Harlanda beznadějně pronásledovali, místo toho koupili Lukaku. Poté, co si Lukaku oblékl Fotbalový Dres Chelsea, hru odehrál, což zlepšilo celkové nadšení a výkon.

Ale jedno z jader Chelsea musí mít také Mountovo jméno. Tuchel se již přihlásil do vrcholového vedení a doufá, že vrcholové vedení může smlouvu s Mountem obnovit co nejdříve. Mountovi, kterému je teprve 22 let, se za poslední dva roky dařilo stále lépe. Hlavní hráč, který dosud nebyl optimistický, také zažil velmi těžké období a v tomto prodloužení smlouvy Mount pravděpodobně zvýší svůj týdenní plat na 150 000 liber, což je hodně. Podobně jako Foden z Manchesteru City to také plně dokazuje, že Tuchel má Mount velmi rád.

V této sezóně Mount hrál jako předkrm ve třech zápasech Chelsea Premier League. Jeho úspěšnost přihrávek byla až 89%a měl také pět klíčových přihrávek, z nichž jeden byl přeměněn na asistenci. Role Mount Mount se v datech vůbec neprojevuje. Mount má velmi důležitou roli v organizaci, propagaci nebo dokonce obraně a fyzická zdatnost je výjimečně dobrá. V týmu proto nesmí chybět Mount. Tuchel si to uvědomuje a bude naléhat na nejvyšší vedení, aby co nejdříve dokončilo prodloužení smlouvy s Mountem. Fotbalové Komplety Chelsea se musí na hoře nosit pevně, jinak ho bude pronásledovat mnoho týmů.

Comments
Write Comment
Nejprodávanější dresy