0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Bylo vyrobeno 8 nejlepších evropských pohárů
30 Jun

Prvních 8 finále tohoto evropského poháru skončilo a mezi 8 nejlepších týmů patří Belgie, Itálie, Švýcarsko, Španělsko, Česká republika, Dánsko, Anglie a Ukrajina. Tyto týmy budou soutěžit o nejlepší 4. Poslední 4 finalisté byli vyřazeni. Je to neočekávané?

Dánsko porazilo Wales 4: 0, Itálie porazilo Rakousko 2: 1 jsou stále normální výsledky, dá se říci, že je to silná propagace. Česká republika 2: 0 vyřadila Nizozemsko, což se stalo počátkem rozrušení Evropského poháru. Nizozemsko vstřelilo 24 gólů v 8 zápasech a poté bylo vyřazeno Českou republikou. Takové skóre bylo nakonec doma vyřazeno a v této hře se mu nepodařilo vstřelit gól. V posledním zápase Španělsko porazilo Chorvatsko 5: 3 v prodloužení, ale ve francouzském zápase se Švýcarskem to byl konec, který většina lidí nečekala. Obě strany, které jednou skórovaly v prodloužení, je stále obtížné oddělit. Nakonec Mbappé, který oblékl EURO 2020 Dres Francie, nedokázal vsadit penaltu, jak si přál, a ztratil tak příležitost postoupit.

Tento evropský pohár musí zmínit zaměření bitvy mezi Anglií a Německem. Konečným výsledkem je, že Anglie porazila Německo 2: 0 a ukončila tak předchozí rekord 4 po sobě jdoucích porážek Německa ve vyřazovacích kolech mezinárodních soutěží. V této hře mělo Německo původně šanci vyrovnat skóre, když bylo 0: 1 za sebou, ale realita je taková, že Kane, oblečený v EURO 2020 Dres Anglie, skóroval hlavičku a přidal tak anglickému týmu, uzamkl skóre 2-0 a ukončení hry. Mueller hrál perfektně v zápase proti Portugalsku, ale tentokrát byl výkon zklamáním. Mnoho přijatých gólů vedlo k tomu, že se míra gólů rovnou snížila. Naštěstí byl nakonec úspěšně povýšen. Muller se kvůli svému věku možná už nebude účastnit příštího evropského poháru a jeho neúspěch v kvalifikaci může tentokrát zahanbit jeho kariéru 0 góly.