0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Bastoni se stává "páteří“
06 Oct

Bastoni se stává "páteří“

Dnešní Inter Milán je také ve stavu turbulencí. Změna myšlení změnila stav a myšlení hráče. V loňském roce se Bastoni, který v podstatě celou hru odehrál a předvedl dobré výkony, podíval na letošní stav. Představení bylo zmatené a stalo se terčem celého personálu. Co se tedy děje špatně?

S menším hracím časem, emoční nestabilitou a neschopností provádět podpisové dovednosti se stal divákem na lavičce. Možná to byla řetězová reakce hráčů poté, co se Lukaku vzdal Fotbalový Dres Inter Milán? Neměli bychom se ale více upevňovat a posilovat, abychom upevnili svoji pozici? Je škoda, že data Bastoni v této sezóně jsou 0 ve všech aspektech. Hrubý je také kolektivní výkon jeho spoluhráčů, míč není stabilní, tento stav snižování dovedností dohromady nelze okamžitě změnit, Bastoni se stal v záběhu záložním mužem.

Stabilizace mysli a zlepšení sebevědomí a dovedností vám umožní zvládnout výkon na místě. Toto je technologie, kterou jste měli dříve. Nemělo by být vyřazeno. V opačném případě se můžete vzdát pouze Fotbalové Komplety. Nyní je ale Bastonimu teprve 22 let. Můžete ukázat svou výbušnou sílu, vyšší rychlost a schopnost ovládat míč a hrát svou odbornost ve svém oboru. Měli byste vyřešit problémy, když se setkáte s obtížemi, a vyřešit své problémy, abyste prolomili sami sebe. Se vzácnými talenty byste neměli být ztraceni. , Světlo se může objevit až po období temna.

Comments
Write Comment
Nejprodávanější dresy