0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Argentina 1-1 Chile
04 Jun

7. kolo jihoamerických kvalifikací na mistrovství světa 2022 v Kataru pokračuje. Argentina doma remizovala s Chile 1: 1. Messi skóroval pokutový kop, Sanchez vyrovnal pro Chile, Messi také trefil branku přímým kopem. Před zápasem si Argentina kolektivně oblékla speciální Fotbalové Komplety číslo 10, aby vzdala hold Maradonovi, a mimo stadion byla také postavena socha Maradony.

V první polovině, ve 20. minutě, Di Maria provedla přímou přihrávku. Maripian vykořenil Lautara zezadu v pokutovém území. Poté, co sledoval VAR, rozhodčí odpískal penaltu. Messi v Fotbalový Dres Argentina týmu oklamal Bravo a snadno zasunul míč do pravého dolního rohu brány. 1: 0, Argentina otevřela skóre, Messi skóroval za Argentinu 16 po sobě jdoucích let! V 36. minutě volil volný kop Aranguis a Medel vymetl pravou stranu pokutového území. Sanchez zblízka poslal míč do prázdné brány. 1: 1, Chile vyrovnalo skóre! Ve druhém poločase, v 87. minutě, Messi provedl nízký zásah levou nohou před pokutové území na pravé straně a míč zachránil Bravo. Po 1 minutě vystřelil Messi levou nohou na pravou stranu pokutového území a Bravo opět kouzelně míč zachránil. Tímto způsobem hra skončila bez vstřelení branky.

V této hře je to možná už příliš dlouho, co se systematicky trénuje, takže je nevyhnutelné, aby se hráči odcizili, ale jako celek má argentinský tým vzestupný trend a mladí hráči si udržují velmi dobrou vitalita. Toto je také hra zvláštního významu a je to také první hra bez Maradony. Doufám, že argentinský tým může zvítězit ve světové přípravě a přispět k fotbalu.